Haber

Denizli’de kaza: Kamyonet teslimat aracına çarptı, otomobilin üzerine devrildi

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde kamyonetin çarptığı teslimat aracının ışıklarda bekleyen otomobilin üzerine devrilme anı kameralara yansıdı. Görüntülerde, kavşaktan dönen teslimat aracının başka bir otomobille çatıştığı ve kazanın bundan sonra meydana geldiği belirlendi.

Kaza, Pamukkale ilçesi Pınarkent Mahallesi Cafer Sadık Abalıoğlu Bulvarı üzerinde meydana geldi. Elde edilen bilgilere göre; Kavşakta dönüş yapmakta olan Hasan K.’nin kullandığı 20 YS 829 plakalı dağıtım aracı, trafikte plakası belirlenemeyen başka bir otomobile yol vermekte kararsız kaldı. Çivril’den Denizli’ye gitmekte olan Mustafa Kemal T. idaresindeki 20 YR 892 plakalı kamyonet, yaşanan anlaşmazlık sonrası ana yola karşı karşıya geçmeye hazırlanan sevkıyat aracına çarptı. Çarpmanın etkisiyle teslimat yapan araç, ışıklarda bekleyen Murat Ç. kontrolündeki 20 DK 974 plakalı otomobilin üzerine devrildi. Sürücülerin burunları bile kanamadan kurtulduğu kazada 3 araçta da maddi hasar meydana geldi. Üzerine düştüğü otomobilde hasar gören dağıtım aracı vinç yardımıyla araçtan çıkarıldı. Bir süre denetim altında sağlanan trafik, araçların bölgeden kaldırılmasıyla normal akışına döndü.

kamerada kaza

Öte yandan start uyumsuzluğu nedeniyle meydana gelen kaza saniye saniye bir iş yerinin kamerasına yansıdı. Görüntülerde kamyonet, ana yola çıkan kavşaktan ayrıldıktan sonra yol vermek için anlaşmazlık yaşayan teslimat otomobiline çarptı ve teslimat aracı daha sonra ışıklarda bekleyen aracın üzerine devrildi. – DENİZLİ

ikizderehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu