Haber

“Erbakan’ın hatırasına biz sahip çıktık!”

  • Haber7

AK Parti’nin İBB adayı Murat Kurum, katıldığı bir programda önemli açıklamalarda bulundu. Diğer partilere oy veren vatandaşlara da önemli çağrılar yapan Murat Kurum, Necmettin Erbakan’ın hatırasına nasıl sahip çıktıklarını da ilk kez anlattı.

ERBAKAN HOCAMIZIN HAYALLERİNİ ANLATMAMIZ LAZIM

“Bayrampaşa’da Gümüş Motor fabrikasının arsası kat karşılığı verilmişti, satılmıştı. Biz orayla ilgili Cumhurbaşkanımızla istişare ettik. Hem Bayrampaşa’da yeşil alan olmaması hem de orası Rahmetli Erbakan hocamızın hatırası… Dedik ki bu emanete sahip çıkmamız lazım. Sayın Cumhurbaşkanımız bize talimatı verdi. Biz de gittik, o arsayı geri aldık. Ve oraya Millet Bahçesi yaptık.

O Gümüş Motor’un olduğu yer şimdi müze gibi… Niye? Çünkü gençlerimize Erbakan hocamızın o hayallerini anlatmamız lazım.

Orada ne mücadeleler verildiği, başörtülü kızlarımızın üniversiteye giderken, İmam Hatip’e giden evlatlarımızın üniversiteye giderken hangi katsayı zulmüne uğradıklarını başörtüsüyle birlikte yemin törenlerine alınmadıkları süreçleri hepimiz hatırlıyoruz dün gibi…”

“CHP’YE SEÇİM KAZANDIRMANIN NE ANLAMA GELDİĞİ VATANDAŞLARIMIZ ÇOK İYİ BİLİYOR”

“Dolayısıyla bu mücadeleyi hep birlikte vermek zorundayız.  Yani sandığa gittiğimizde CHP’ye seçim kazandırmanın ne anlama geldiğini YRP’li seçmenimizde Saadet Partili seçmenimizde, Gelecek Partili seçmenimizde, DEVA Partili seçmenimizde net bir şekilde biliyor. Milletimizin sandıkta bu iradeyi göstereceğine inanıyorum.”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu